تهران، گرمدره
021-44985832
تهران، گرمدره
021-44985832

درباره مارال پرینت

از سال 1347 تا کنون

مجموعه مارال پرینت کارخانه چاپ لفاف های بسته بندی مواد غذایی، محصولات سلولزی، محصولات شوینده بهداشتی، پوشاک و انواع بسته بندی های کالا های مصرفی میباشد. ما فعالیت خود را از سال 1347 آغاز نموده و بیش از نیم قرن تجربه در صنعت چاپ و بسته بندی را کسب نموده ایم.

با دستگاه های بروز دنیا

این مجموعه با ارتقا و بروز رسانی ماشین آلات و استفاده از دستگاه های چاپ محصولات بسته بندی اروپایی از کشور های آلمان، فرانسه و ایتالیا، تحولی شگرف در عرصه تولید محصولات چاپی با کیفیت سطح بالا به ارمغان آورده است.

با مدیریت منسجم

افتخار ما در نیم قرن فعالیت اخیر، مشارکت منسجم برادران سجادی با هدف مردم داری و ارائه بهترین کیفیت و سرویس دهی به مشتریان بوده که توانسته ایم با اتحاد و همکاری، هر یک مدیریت بخشی از فرآیند تولید کارخانه را بر عهده گرفته و در مسیر توسعه و پیشرفت، لحظه ای درنگ نکرده و همیشه در صدد نوآوری باشیم.

با نیروی کار جوان و خبره

اکنون مجموعه ما با برخورداری از نیروی کار جوان و خبره، تبدیل به یکی از تولید کنندگان پیشرو در حیطه تولید و چاپ محصولات بسته بندی در کشور تبدیل شده که با برخورداری از بهترین دستگاه های سرعت بالا، آماده خدمت رسانی به صنایع و تولید کنندگان گرامی می باشیم.